Kup Instagram Like - Kup Polubienia na Instagramie

Wybierz pakiet, który Ci się podoba i kliknij Kup Teraz.

Poznaj sekret influencerów i pomóż swojej karierze na Instagramie

Z pewnością wielokrotnie zastanawiałeś się, jak to możliwe, że niektórzy influencerzy na instagramie zarabiają tak wiele pieniędzy. Przecież na pierwszy rzut oka niczym specjalnym się nie wyróżniają. Ani wrzucany przez nich content nie jest szczególnie oryginalny, ani zdjęcia nie są wyjątkowo kreatywne czy profesjonalne. A mimo wszystko, niektórzy z tych pozornie niezbyt ciekawych influencerów, potrafią na jednym poście sponsorowanym ze swojego profilu zarabiać równowartość miesięcznej wypłaty przeciętnie zarabiającego człowieka. Jak to więc możliwe, że ludzie, którzy dodają zdjęcia niewiele odbiegające jakością od naszych, zarabiają takie krocie? Odpowiedź jest prostsza, niż się początkowo wydaje.

Logiczne jest, że lukratywność otrzymywanych przez nas ofert jest zależna od "medialności" naszego profilu. W uproszczeniu – im więcej mamy followersów i im większą aktywność nasz profil wykazuje, tym większą mamy szansę na propozycję współpracy od coraz lepszych marek, a co za tym idzie, zwiększa się wartość profitów płynących prosto do nas. Jednak jak osiągnąć satysfakcjonującą ilość followersów?

Odpowiedź na to pytanie jest również rozwiązaniem naszego wcześniejszego problemu. Po prostu należy na początku zdobyć odpowiednią ilość obserwujących, tak aby zachęcić innych użytkowników. Ludzie chętniej obserwują profile lubiane przez innych użytkowników danego portalu – wynika to z tzw. zjawiska owczego pędu. Dlatego wielu influencerów pomaga sobie w rozpoczęciu kariery poprzez kupno lajków i followersów. Ty też możesz sobie pomóc i pozwolić ludziom zauważyć twój talent. Wystarczy, że skorzystasz z naszego sklepu socialmachine.pl- kup lajki lub kup followersów na Instagramie i pozwól swojej karierze rozwinąć skrzydła

Po co kupować lajki na Instagramie? Bo to się opłaca.

Poświęcasz godziny na promowanie swojej marki na instagramie, ale to nie daje efektu? Natomiast inne profile zyskują na popularności jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jak oni to robią? Dlaczego mają lepsze efekty mimo tego, że twoje treści są tak samo dobre, jak nie lepsze?


To proste: inni kupują lajki. Większa ilość lajków prowadzi do tego, że algorytmy na instagramie faworyzują dane treści a mało polubień, prowadzi do tego, że instagram odsyła treści do lamusa. Dla tego popularni stają się jeszcze popularniejsi.


Tak samo jest z kupowaniem obserwujących na Insta, tak zwanych folowersów, im więcej folowersów, tym większe zasięgi ma twoja firma. Ludzie podświadomie lubią to, co jest popularne. Tutaj działa zasada społecznego dowodu: jeżeli kupisz folowersów, inni potencjalni odbiorcy zobaczą, że profil jest popularny. Więc skoro tyle osób zaufało danej marce, to znaczy, że watro kliknąć buton z napisem obserwuj. Większa ilość folowersów prowadzi do tego, że marka ma grono fanów, którzy najszybciej polajkują dany post. Folowersi budują społeczność wokół marki.


Instagamem kierują algorytmy a żeby wkupić się w ich łaskę, najlepiej generować treści, które się klikają. Dla tego świetnym sposobem na uzyskanie takiego efektu jest kupno lajków oraz folowersów. Więc jeżeli zastanawiasz się jeszcze czy warto kupić lajk? To tak warto, ale tylko jeżeli chcesz uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie. Ilość laków i obserwujących przekłada się na zaufanie do firmy i bezpośrednina zyski, czyli pieniądze.

Jak kupić wybrany pakiet?
Zakup wybranego pakietu mediów społecznościowych z naszych usług jest proste i szybkie. Po prostu wykonaj następujące kroki

Wybierz pakiet

Start z nami jest łatwe. Wybierz z naszej szerokiej gamy pakietów, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

1

Wprowadź dane

Podaj nam szczegółowe informacje o tym, co musisz teraz zwiększyć. NIE WYMAGAMY Twojego hasła!

2

Zaczekaj na rezultaty

Możesz zapłacić kartą lub inną dostępną metodą. Utworzymy i zrealizujemy zamówienie oraz poinformujemy Cię, gdy wszystko będzie gotowe :)

3